Facebook.com/mcatextile

COLECTII GALERIE FOTO CARIERE CALITATEA CONTACT

Locuri de munca la MCA Textile

Ai experienta sau esti la inceput de drum, dar iti doresti sa te dezvolti personal?
Ai deschidere spre nou, spirit de echipa, abilitati deosebite de comunicare?
Aplica acum pentru unul dintre posturile vacante si iti asiguram un cadru excelent pentru a face performanta!

Gestionar - Ambalator - depozit produse textile

Area sales manager - Iasi, Botosani, Vaslui, Suceava

Candidatul ideal

- Persoana dinamica cu experienta in B2B
- Studii medii sau superioare
- Dictie ireprosabila
- Persoana capabila sa se adreseze unor grupuri mari de oameni
- Experienta in vanzari minim 5 ani
- Capacitati manageriale dovedite
- Cunostinte medii de contabilitate primara, gestiune, bugete, dar capabil/a sa conduca o filiala
- Suita Office - nivel mediu spre foarte bine
- Disponibil la deplasari in tara si program de lucru prelungit
- Domiciliul stabil in Iasi
- Posesor de autoturism

Responsabilitati

- Identificarea de clienti noi pe zona alocata, prezentari cu mase mari de oameni, incheiere contracte
- Mentinerea relatiei cu clientii existenti
- Realizarea targetului valoric si intocmirea de rapoarte
- Activitati specifice filialei
- Se subordoneaza direct Directorului General

Beneficii

- salariu fix si comision in functie de atingerea cifrelor negociate la inceputul anului
- masina, telefon, laptop
- traininguri specifice postului

© Grupmca.ro - uniforme scolare cu personalitate / designed and developed by doubledesign.ro / photography by claudiuman.ro